Vaterpolo: Spartak "potopio" Dorćolce (16:9)

Subotica.com 27.03.2023  |  Subotica.com

Vaterpolisti Spartaka ubedljivi su bili protiv Dorćola i slavili sa 16:9 u okviru 4. kola doigravanja za plasman od prvog do šestog mesta Prve B lige Srbije. Boljom igrom tokom čitave utakmice Subotičani su došli do bodova koji su ih učvrstili na prvo mesto.

Spartak je prvu četvrtinu rešio u svoju koristi i poveo sa 5:2, dok je druga bila neizvesna, ali su i tu Subotičani dobili sa golom razlike za vođstvo od plus četiri. U trećoj četvrtini domaći tim je već rešio pobednika, potopivši goste iz Beograda sa 5:1, dok je sama završnica pripala Dorćolcima, ali vremena nije bilo da urade nešto više i pomrse račune Subotičanima da dođu do trijumfa i novih bodova. Spartak Patent CO – Dorćol 16:9 (5:2, 3:2, 5:1, 3:4) Spartak: