Motorista teško povređen: Jeziva saobraćajna nesreća na uglu Starine Novaka i 27. marta, naglo skrenula, motor se zabio u auto!

Kurir 02.04.2023

Vozač mopeda teško je povređen oko 23 časa u jezivoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na uglu ulica Starine Novaka i 27. marta u Beogradu.

Kako Kurir saznaje, nesreća se dogodila kada je devojka koja je bila za volanom automobila skretala iz Ulice 27. marta u Starine Novaka. Motorista se tada kretao propisno, ali nije mogao da reaguje kada automobil naglo promenio smer. 00:34 Teska saobraćajna nesreća na uglu 27. Mart i Starine Novaka Kako javljaju očevici sa lica mesta, motorista je zadobio teške povrede i prevezen je vozilom Hitne pomoći u bolnicu. Zasad se ne zna tačan stepen povreda. (Kurir.rs)

Saobraćajna Nesreća »

Ključne reči

Hronika, najnovije vesti »

ЋирилицаKorisnička podešavanja