Severina servirao preokret i pobedu Partizana, Nišlijama za utehu evro-gol Petrova

Euronews 13.08.2023  |  Autor: Euronews

Mučio se Partizan protiv Radničkog iz Niša, jurio je gol minusa od 12. minuta, ali pod velikim naletima "bunker" Nišlija je popustio pa su Bibars Natho.sa penala i najbolji igrač crno-belih, pa i meča, Ksander Severina servirali preokret i pobedu crno-belih 2:1 (0:1).

Pred revanš protiv Sabaha u četvrtak, trener Partizana Igor Duljaj može biti i zabrinut i zadovoljan, jer slab ulaz u meč ih je koštao primljenog gola, ali se ekipa trgla, pokazala da ima "srce" i da može da napravi preokret što se nije videlo u Azerbejdžanu. Nišlije su bile dobre u prvih 25 minuta, za utehu im je uz hrabru igru samo prvi gol u sezoni, uz autorizaciju Sava Petrova. "Amnezija" od lošeg završetka meča protiv Sabaha i evropskog poraza (0:2), držala je