POLUVREME - ''Čuka'' ispustila vođstvo, preokret u Budimpešti u sedmom minutu nadoknade!

Sportske.net 21.09.2023  |  Sportske.net

Završeno je prvo poluvreme utakmice prvog kola grupne faze Lige konferencija, Ferencvaroš - Čukarički 2:1 posle prvih 45 minuta na ''Grupama Areni'' u Budimpešti.

Nepunih devet minuta je mreža Čukaričkog ostala netaknuta, a onda posle centaršuta Abu Fanija iz slobodnog udarca sa leve strane Samurović je savladan. Ipak, gol nije priznat jer je Varga bio u ofsajdu, iako nije dodirnuo loptu, ali je procenjeno da je uticao na igru u toj situaciji. Nastavili su domaći sa napadima, u 13. minutu Ramirez je probio po levoj strani, centrirao je na liniju peterca, ali Varga nije uspeo da zahvati tu loptu. Ali, polako je taj pritisak