Čukarički poveo golom Ivanovića Usledio prekoret ferencvaroš na poluvremenu vodi 2:1 (video)

Dnevnik 21.09.2023

Fudbaleri Čukaričkog od 18.45 časova igraju meč prvog kola grupe F Lige konferencija protiv Ferencvaroša u Mađarskoj.

Igrao se 26. minut, a Bojica Nikčević je iz drugog navrata uspeo sa desne strane da uputi centaršut po zemlji, a na nekih 12-13 metara se našao napadač srpskog predstavnika. Đorđe Ivanović iskoristio je šansu prosledio loptu iz prvog dodira u levi ugao. Usledio je preokret u 42 minutu. Gol je postigao Barnabaš Varga, dok je u nadoknadi vremena, poentirao Owusu Kwabena (Telegraf.rs) Goal! | Đorđe Ivanović | Ferencváros 0-1 Čukarički pic.twitter.com/GscLas5jBt —