"Policija ne kuca na vrata onima što ostave cveće na internetu" Panaotović: Zašto braniti pedofile zato što su protivnici režima?
Kurir 22.09.2023
U policijskoj akciji "Armagedon" uhapšeno je 10 osoba osumnjičenih za pedofiliju, a među njima je i jedan "uticajni" tviteraš .
Nakon ove vesti na društvenoj mreži Tviter, na kojoj je ovaj 57-ogodišnji muškarac vrlo aktivan, povela se polemika o tome, a kako pišu pojedinci, ovo nije prvi put da se on našao iza rešetaka. Sociolog Bojan Panaotović gostovao je u jutarnjem programu Kurir televizije putem Vibera u razgovoru o proteklim hapšenjima pedofila u policijskoj akciji - od kojih je većina povratnika - to jest onih koji su i ranije sumnjičeni za isto krivično delo. Panaotović je u prvi