Zvezda jača od Zadra i huligana: Crveno-beli prošli kroz golgotu, pa utišali bučne domaćine!

Kurir 12.11.2023

Košarkaši Crvene zvezde savlasdali su Zadar u utakmici 7. kola Aba lige rezultatom 74:81 Utakmica je pala u drugi plan nakon skandaloznih dešavanja dan oči meča kada je pretučena delegacija Zvezde.

Domaći navijači nastavili su sa provokacijama pred meč i na samoj utakmici, ali to nije poremetilo crveno-bele. Nakon izjednačenog prvog poluvremena gde se igralo u talasima crveno-beli su u nastavku dodali gas i u trećoj četvrtini rešoili pitanje pobednika. Kod Zvezde se istakao Rokas Gedraitis koji je postigao 19 poena i bio najefikasniji na meču. Jago dos Santos je imao 12. Luka Božić je imao 18 u ekipi Zadra, uz pet skokova. Po 12 su dodali Drežnjak i Lakić.