Твитер је чекао ово - славни фудбалер жестоко ударио по србину! Горе друштвене мреже: Једна одлука Јовановића разбеснела је Немца!

Курир 21.02.2024

Најбољи српски судија Срђан Јовановић нашао се на жестоком удару због пенала који је досудио на мечу осмине финала Лиге шампиона између ПСВ и Борусије Дортмунд.

Утакмица у Холандији завршена је резултатом 1:1. Борусија је повела у 24. минуту преко Малена, а домаћин је до изједначења стигао у 55. минуту голом Де Јонга са беле тачке. Одмах након меча чувени немачки фудбалер Матс Хумелс, који је скривио пенал, на друштвеној мрежи "КС" жестоко је испрозивао српског судију Срђана Јовановића, који је након консултација са ВАР собом одлучио да покаже на белу тачку. "Твитер је чекао ово, Твитер је добио..." написао је Хумелс и