"Monstruozni" Dušan Vlahović najbolji napadač na svetu! Statistika ne laže - Mbape i Haland nisu ni blizu Srbina!

Kurir 26.02.2024

Reprezentativac Srbije, Dušan Vlahović, obeležio je 26. kolo Serije A fantastičnim učinkom na utakmici Juventusa protiv Frozinonea.

U ovom meču sa ludim tokom, Srbin je postigao vodeći gol za ekipu iz Torina, a kasnije je bio strelac pogotka za izjednačenje. Sve se to dogodilo u prvom poluvremenu koje je završeno rezultatom 2:2, a u samoj završnici, odnosno u 95. minutu, Vlahović je asistirao Ruganiju za pobedonosni gol. Trener Juventusa, Masimilijano Alegri, istakao je da je svestan da postoje problemi u njegovoj ekipi. "Primili smo dva gola koja se mogu izbeći. Moramo da se branimo drugačije,