Au, šta je pogodio Kaboklo - ovo se ne viđa svaki dan! Bruno postigao trojku sa svoje polovine, pogledajte ovu majstoriju! Video

Kurir 07.07.2024

Košarkaši Brazila trenutno protiv selekcije Letonije igraju finale kvalifikacionog turnira za Olimpijske igre u Parizu.

Brazilci su maestralno otvorili utakmicu i demolirali protivnika u već u prvoj četvrtini, te je rezultat nakon prvih deset minuta bio čak 34:11. Još jednu sjajnu partiju igra Bruno Kaboklo, koji je postao dvocifren već u prvoj četvrtini, koju je završio sa 11 poena na svom kontu. Brazilci igraju fantastično, za tri poena su šutirali 8/8, a jednoj trojci posebno se priča, koju je upravo pogodio sjajni centar. Ostalo je nekoliko sekundi do kraja četvrtine, Kaboklo je