Rusi stigli do izjednačenja u poslednjem napadu - Kovačević postigao autogol! Partizan i Lokomotiva odigrali nerešeno!

Kurir 10.07.2024

Fudbaleri Partizana odigrali su i poslednju prijateljsku utakmicu u Rusiji! Četa Aleksandra Stanojevića danas je remizirala protiv Lokomotive iz Moskve - 1:1, u generalnoj proveri pred početak Superlige Srbije.

Aleksandar Stanojević je na teren izveo ovih 11 igrača: Jovanović – Filipović, Marković, Mujakić, Antić – Ariaga, Zahid – Goh, Kalulu, Trifunović – Saldanja. Imali su crno-beli vođstvo sve do poslednjeg minuta utakmice, kada je Bojan Kovačević na nespretan način zatresao sopstvenu mrežu. Igrao se 30. minut kada je Partizan stigao u vođstvo golom Mateusa Saldanje. Nakon auta sa desne strane, Brazilac je došao do lopte, driblingom je nadmudrio svog čuvara i sjajnim