Katastrofalne tri četvrtine, pa umalo epski preokret! Marinine "lavice" prošle put od očaja do sjaja, ali su ipak položile oružje!

Kurir 03.08.2024

Ženska košarkaška reprezentacija Srbije poražena je od Španije u poslednjem kolu A grupe olimpijskog turnira u Lilu rezultatom 70:62.

Ovo je neuspeh koji ne boli izabranice Marine Maljković jer će svakako sa druge pozicije u četvrtfinale. Držale su se naše košarkašice u prvih 10 minuta, iako napad nije funkcionisao, odbrana je bila na nivou. Prepoznatljiv presing koji je krasio Srbiju u prva dva meča pravio je problem Španjolkama koje su teško dolazile do poena. Ipak, igra Srbije se u drugoj deonici raspala kao kula od karata. Promašivale su naše devojke zicere, a njihove iskusne protivnice su to