Kajak Klub Val osvojio 6 medalja na ovogodišnjem Prvenstvu Srbije: Devojke kluba ponovo odbranile trostruku titulu prvakinja Srbije

Ozon pre 15 dana

Sremska Mitrovica – Na ovogodišnjem Prvenstvu Srbije za sve kategorije, Kajak Klub Val iz Sremske Mitrovice ostvario je sjajan uspeh.

Sa samo pet takmičara u seniorskoj konkurenciji, klub je osvojio ekipno četvrto mesto, dok su devojke kluba odbranile trostruku titulu prvakinja Srbije, već petu godinu zaredom! Zlato za devojke – Anastazija Bajuk i Marija Dostanić Anastazija Bajuk i Marija Dostanić dominirale su u dvosedima, osvojivši tri zlatne medalje na 1000m, 500m i 200m. Njihov izvanredan uspeh potvrđuje kontinuitet u vrhunskom veslanju i snagu Kajak Kluba Val. Bojan Zdelar – Šampion u