Monako pobedio Barselonu, remi Atalante i Arsenala: Završeno prvo kolo Lige šampiona

Danas pre 4 sati  |  V. N.

Utakmicama koje su odigrane u četvrtak kompletirano je prvo kolo Lige šampiona, a najveće iznenađenje napravili su fudbaleri Monaka, koji su na svom terenu savladali Barselonu (2:1).

Francuska ekipa je do trijumfa stigla golovima Manesa Akliuša u 16. i Džordža Ilenihena u 71. minutu, dok je gol za Barselonu postigao je Lamine Jamal u 28. minutu. Barselona je od 11. minuta igrala sa igračem manje, pošto je direktan crveni karton dobio Erik Garsija. U narednom kolu, Monako će u Zagrebu gostovati Dinamu, dok će Barselona dočekati Jang Bojs. Atalanta i Arsenal su u Bergamu odigrali nerešeno 0:0, a najbolju priliku na meču imala su domaćini, nakon