Srbi odlični: Lazoviću asistencija, Vanji i Iliću pobeda u meču sa pet golova! (video)

Hot sport pre 1 dan

Važan trijumf Torina! Fudbaleri Torina ostvarili su pobedu nad Veronom rezultatom 3:2 u gostima, u meču 5. kola Serije A.

Ovo je bio treći trijumf Torina u sezoni, a u ekipi su se istakli srpski reprezentativci Vanja Milinković-Savić i Ivan Ilić. Verona, čije boje brani bivši srpski reprezentativac Darko Lazović, zabeležila je treći poraz. Torino je poveo u 10. minutu golom Antonija Sanabrije, ali Verona je brzo odgovorila preko Kastriotija Kastanosa, koji je postigao gol efektnim udarcem nakon preciznog kornera Lazovića u 12. minutu. Međutim, Verona je ostala s igračem manje kada je