Kastrova "bomba" u Monci konačno prekinula agoniju Bolonje!

Sportske.net pre 4 sati  |  Sportske.net

Fudbaleri Bolonje savladali su kao gosti ekipu Monce rezultatom 2:1 u utakmici petog kola italijanske Serije A. "Rosoblu" je u Monci danas konačno prekinuo niz bez pobede konačno upisavši tek prvi trijumf od početka sezone pod vođstvom novog trenera Vinćenca Italijana.

Utakmicu je bolje započeo domaćin, Monca je propustila dve izgledne prilike preko Pereire i Bjanka, a kazna je stigla sredinom prvog poluvremena. Igrao se 24. minut kada je Likojanis uputio odličan centaršut s leve strane koji je preciznim udarcem glavom u gol pretvorio Kacper Urbanski. Na krilima vodećeg pogotka, Bolonja je nedugo zatim kreirala i dve opasne prilike pred golom Turatija, ali Monca je do odlaska na odmor uspela da izjednači. Ekipa Alesandra Neste