Drama na Čairu pripala Radničkom, Bosić morao na gol

Sport klub pre 1 sat  |  Autor: Sport Klub

Fudbaleri Radničkog iz Niša slavili su protiv ekipe Spartaka sa 3:2 (2:0) u meču devetog kola Super lige Srbije. samo što je meč počeo, već u trećem minutu odlično je Radivoj Bosić poslao loptu Trivante Stjuartu u šesnaesterac, gde ga je oborio kapiten Spartaka Nemanja Ćalasan.

Dosuđen je jedanaesterac, a Stjuart je bio siguran sa bele tačke za vođstvo Radničkog – 1:0. Zbog faula, glavni arbitar Ivan Stamenković prvobitno je isključio Ćalasana, ali posle gledanja video snimka crveni karton preinačen je u žuti. Špic sa Jamajke ubrzo je duplirao vođstvo. Iz kornera je asistirao Jovan Nišić, a udarcem glavom u 11. minutu Jamajkanac je pogodio mrežu gostiju – 2:0. Posle dva primljena gola, igrači Spartaka preuzeli su inicijativu. Igra je bila