Radnički nastavio sa sjajnim igrama: Nišlije u neverovatnoj utakmici pobedile Spartak (foto)

Večernje novosti pre 2 sata

FUDBALERI Radničnog iz Niša nastavili su sa dobrim igrama u Superligi Srbije. Oni su u 9. kolu kao domaćini pobedili Spartak sa 3:2, a na ovom meču dogodila se jedna nesvakidašnja situacija.

FOTO: A. Ilić Naime, u 70. minutu povredio se golman domaćeg tima Strahinja Manojlović. S obzirom na to da je Nikola Drničić u 66. minutu napravio poslednju promenu tim je morao meč da završi sa desetoricom na terenu, s tim da je na gol stao igrač Radivoj Bosić. Iako je primio gol mora mu se odati priznanje. Uspeo je u jednoj situaciji dobro da reaguje i u maniru najboljih čuvara mreže pokupi centaršut. Foto: ФОТО: А. Илић POGLEDAJ GALERIJU Radnički je idealno