Siti jurio zaostatak ceo meč, a onda je Holand pokazao frustraciju: Pogledajte šta je uradio usred slavlja

Mondo pre 4 sati  |  Tijana Jevtić

Erling Holand je posle izjednačenja Mančester sitija na čudan način proslavio gol, pogodio je loptom u glavu Gabrijela, ali zbog toga nije dobio nikakvu kaznu.

Mančester siti odigrao je nerešeno (2:2) na domaćem terenu sa Arsenalom u petom kolu Premijer lige. Završnicu susreta obeležio je i potez jednog od najboljih igrača domaće ekipe - Erling Holand s leđa je gađao protivničkog igrača loptom posle postignutog gola u nadoknadi vremena. Najpre je Holand bio strelac prvog gola već u devetom minutu, potom je u 22. Rikardo Kalafiori izjednačio, da bi u produžetku prvog poluvremena Gabriel doveo "tobdžije" u vođstvo.