Atalanta i Fejenord slavili u Ligi šampiona: Italijani deklasirali Šahtjor, Đirona svojim greškama pogurala tim iz Roterdama ka tri boda

Večernje novosti pre 4 sati

Fudbaleri Fejenorda savladali su kao gosti Đironu rezultatom 3:2, dok je Atalanta deklasirala Šahtjor u Hamburgu 3:0 u mečevima drugog kola Lige šampiona.

FOTO: FK Crvena zvezda Atalanta sad ima četiri boda, Fejenord tri, Šahtjor bod, dok je Đirona bez boda. Đirona nije uspela da osvoji prvi bod u debitantskom meču u Ligi šampiona na domaćem terenu. David Lopez je doveo Đironu u vođstvo u 19. minutu, ali su gosti brzo preokrenuli. Jangel Herera je dao autogol u 23. minutu, a Antoni Milambo je u 33. minutu doneo vođstvo Fejenordu. U 36. minutu Fejenord je mogao do 3:1, ali je udarac Ajasea Uede sa penala odbranio