Liga šampiona: Juventus slavio na krilima Vlahovića, ''čuda'' u Lilu i Lisabonu, Dinamo Zagreb ostao bez pobede u poslednjim minutima

Večernje novosti pre 2 sata
Liga šampiona: Juventus slavio na krilima Vlahovića, ''čuda'' u Lilu i Lisabonu, Dinamo Zagreb ostao bez pobede u poslednjim…

Kompletirano je i drugo kolo Lige šampiona. Od 21 čas na programu je odigrano sedam mečeva, a neki od njih su bili itekako zanimljivi.

FOTO: FK Crvena zvezda Meč večeri odigrali su Lajpcig i Juventus. Gosti su sa igračem manje uspeli da savladaju protivnika i to na gostovanju sa 3:2. Dušan Vlahović je bio heroj torinskih crno-belih, pošto je postigao dva gola, prvi u 50. minutu drugi u 68. Takođe je bilo zanimljivo i u Zagrebu. Dinamo je ispustio praktično dobijenu utakmicu, pošto su ''modri'' vodili sa 2:0, da bi se Monako vratio u igru golom Salisua u 74. minutu, da bi konačnih 2:2 postavio