Ni Tata Martino ne veruje šta opet gleda - Mesi, i opet Mesi za istorijski trofej Inter Majamija!

Sportske.net pre 4 sati  |  Sportske.net

Lionel Mesi je opet očarao Ameriku, postigao je dva spektakularna gola u pobedi nad prvim pratiocem Kolumbusom za overu prvog mesta u plej-ofu.

Inter Majami je pobedio Kolumbus u gostima rezultatom 3:2, a Mesi je spakovao dva gola u samom finišu prvog poluvremena. Najpre je u 45. minutu u svom stilu prihvatio jednu dugu loptu, snašao se između dvojice čuvara, bolje rečeno, opet se radio "lepak" na njegovoj kopački, pošto mu se opet zalepila i ostala tamo gde treba, a onda samo ćušnuo pored golmana za 1:0. Samo četiri minuta kasnije, Mesi je po ko zna koji put podesio i svoje nišanske sprave iz slobodnog