Rukometaši Dubočice 54 pobedili Crvenu zvezdu u Beogradu

Jug press pre 4 sati

LESKOVAC U utakmici 5. kola rukometne Superlige Srbije Dubočica 54 na gostovanju u Beogradu savladala je ekipu Crvene zvezde rezultatom 26:30 (14:16) Prvih desetak minuta susreta protekao je u izjednačenoj igri, a onda su gosti stvorili tri gola prednosti (7:10) i sačuvali prednost do poluvremena (14:16).

U nastavku Crvena Zvezda dolazi do poravnanja u 34. minutu (17:17), ali je usledila serija Leskovčana od četiri golova za redom (39. minut 17:21). Ovu prednost su sačuvali do kraja i zasluženo osvojili bodove – (26:30) Za ekipu Dubočice 54 su igrali: L. Pavlović, Nikolić, Radulović 3, Petrović, Trako, Ivanoski 4, I. Mitrović 3, A. Mitrović, Atanasković 7, Dimitrijević 1, Ristović, M. Pavlović 3, A. Pavlović 4, Živković 2, Kocić (odbrane 14/40), Arđelan. Nakon pet