Šok u Brazilu: Predsednik države tražio od selektora da izbaci iz reprezentacije Vinisijusa i ostale evropske zvezde!

Kurir pre 6 sati

Predsednik Brazila Luiz Inasio Lula da Silva zatražio je od selektora fudbalske reprezentacije te zemlje da izbaci iz reprezentacije Vinisijusa, Endrika, Rodriga i ostale zvezde koje nastupaju u Evropi.

Brazil je uz dosta muke savladao na gostovanju Čile rezultatom 2:1 i ostao u borbi za plasman na Mundijal 2026. godine. Veliki trijumf Brazilu doneli su igrači iz domaćeg prvenstva. Čile je poveo preko Vargasa u drugom minutu, ali Brazilci su izjednačili u finišu poluvremena golom Igora de Kruza. Pobedu gostima doneo je Luis Enrike posle odličnog prodora u 89. minutu. Nakon meča predsednik Brazila u jednoj radijskoj emisiji otkrio je da je kontaktirao predsednika