Crveni đavoli konačno slavili: Mančester junajted posle preokreta pobedio Brentford

Kurir pre 4 sati

Fudbaleri Mančester Junajteda pobedili su na svom terenu Brentford 2:1, u meču osmog kola engleske Premijer lige.Poveo je Brentford golom Itana Pinoka u petom minutu nadoknade poluvremena, da bi preokret i pobedu Junajtedu doneli pogocima Alehandro Garančo u 47. i Rasmus Hojlund u 62. minutu.

Junajted je na 10. mestu sa 11 bodova, a Brentford je na 12. poziciji sa bodom manje. U narednom kolu, Junajted će u Londonu gostovati Vest Hemu, dok će Brentford dočekati Ipsvič. U istom terminu, Brajton je na gostujućem terenu pobedio Njukasl 1:0. Strelac pobedonosnog gola bio je Dani Velbek u 35. minutu. Brajton je peti sa 15 bodova, a Njukasl je osmi sa 12 poena. U sledećem kolu, Brajton će dočekati Vulverhempton, dok će Njukasl gostovati Čelsiju. U ostalim