Mesi nastavlja da piše istoriju - novi het-trik za 11 minuta VIDEO

B92 pre 12 sati

Fudbaleri Inter Majamija su potvrdili prvo mesto na tabeli Istočne konferencije MLS lige, pošto su savladali Nju Ingland Revolušn (6:2) u poslednjem kolu takmičenja pred plej-of. Utakmicu je obeležila maestralna partija Lionela Mesija.

Argentinac je ušao u 58. minutu i od 78. do 89. minuta uspeo da postigne het-trik. To mu je drugi u poslednjih pet dana, pošto je nedavno postigao i za nacionalni tim u pobedi nad Bolivijom. Nju Ingland je vodio sa 2:0 na meču, pošto je u drugom minutu pogodio Luka Langoni, a potom Dilan Borero. Ipak, u završnici prvog poluvremena dva pogotka je upisao Luis Suares i dako doveo svoj tim do izjednačenja – 2:2. Inter je poveo pogotkom Bendžamina Kremačija, a onda je