Fudbal: Spartak osvojio bod u duelu sa “romantičarima”

Subotica.com pre 11 sati  |  Subotica.com

Spartak je osvojio bod na gostovanju u Zaječaru, gde je odigrao nerešeno (1:1) sa OFK Beogradom u 12. kolu Superllige. Početak meča je pripao domaćinu koji je stigao do prednosti sa bele tačke, a neizvesnost je trajala do samog finša gde su “golubovi” u sudijskoj nadoknadi vremena pogotkom Andreja Todoroskog stigli do izjednačenja.

“Romantičari” su već u devetom minutu, kada je Anan iznudio prekršaj, pogotkom sa bele tačke Gleofila Haselbanka Vlijterija stigli do vođstva. Nisu posustali Suboičani igrali su egal sa Beograšanima, ali do odlaska na odmor promene rezultata nije bilo. U drugom poluvremenu su se igrači Spartaka borili, želeli su makar da “izvuku” nerešen rezultat i taj trud im se isplatio u trećem minutu sudijske nadoknade Andrej Todoroski je lepo nišanio iz slobodnjaka iskosa,