Voli bog lalata svog! Šou Nenada Lalatovića posle preokreta: Doveo sina pred kameru, pa izgovorio ovo (video)

Kurir pre 4 sati

Novosađani su kao domaćini napravili preokret i stigli do pobede rezultatom 2:1 protiv OFK Beograda u 13. kolu Super lige Srbije.

Golom Gleofila Vlijtera, OFK Beograd je od prvog minuta imao prednost, ali je Njegoš Petrović u 19. minutu bio strelac izjednačujućeg poogtka. Edmund Ado je u 64. minutu dobio drugi žuti karton, pa je gostujući tim igrao sa igračem manje, a Andrija Radulović je doneo pobedu Vojvodini golom sa bele tačke u 87. minutu. Nenad Lalatović je nekoliko minuta nakon završetka utakmice stao pred kameru televizije "Arena sport" zajedno sa sinom. "Čestitao bih obema ekipama na