Аутомобили смрскани, путници у болници на реанимацији, бебе животно угрожене: Овако изгледају возила након тешке несреће на путу Нови Сад - Жабаљ (фото)

Блиц 31.12.2024

На путу Нови Сад - Жабаљ дошло је до тешке саобраћајне несреће у којој је више особа повређено. Међу повређенима су и близнакиње старе свега месец дана. Оне су у овој несрећии задобиле тешке повреде и лекари им се боре за живот.

Инстаграм страница "192_рс" објавила је фотографије возила која су учествовала у несрећи. Како се види на фотографијама, предњи део аутомобила је у потпуности уништен. Такође, уништен је и предњи део возила "пикап". Према речима портпарола Завода за ургентну медицину доктора Зорана Круља, њихова екипа изашла је у испомоћ жабаљској хитној помоћи. Новосадска ургентна екипа збринула је и превезла је две мушке особе старости 43 и 34 године, као и једну женску

Повезане вести »

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Хроника, најновије вести »

LatinicaКорисничка подешавања