Odblokirana skupština počela sa radom! Poslanici vlasti poručuju: Retrogradna opozicija svoj rad usmerila na blokadu Parlamenta!
Alo pre 4 sati
Sednica Skupštine Crne Gore, na čijem je dnevnom redu više tačaka među kojima i Budžet za ovu godinu,nastavljena je a sednicu možete pratiti na linku ispod.
Mirno je danas u Skupštini Crne Gore nakon što je predsednik Skupštine Andrija Mandić juče udaljio opoziciju sa sednica Parlamenta na 15 dana. Poslanica PES-a Jelenka Andrić kazala je da smo slušali kako neusvajanje budžeta neće uticati na građane. „Međutim, neusvajanjem Zakona koji je predviđen danas, srazmjerni penzioneri ne bi dobili ono što im je obećano a to je najranjivija kategorija stanovništva. Srazmjerni penzioneri su oni koji su dio radnog vijeka proveli