Ministarska Slavica Đukić Dejanović nastavila razgovore sa direktorima škola: "Što pre uspostaviti redovan proces rada i naprave planovi nadoknade časova"

Blic pre 3 dana

Ministarka prosvete Slavica Đukić Dejanović nastavila je razgovore sa direktorima osnovnih i srednjih škola u kojima je potpuno ili delimično obustavljen rad.

Ona je danas razgovarala sa direktorima škola sa područja školskih uprava Užice i Kragujevac o tome šta je potrebno uraditi kako bi se učenici vratili na nastavu, saopšteno je iz Ministarstva prosvete. Ministarka Đukić Dejanović je naglasila da "deci ne možemo da oduzmemo pravo na obrazovanje" i da je važno pronaći modalitete da se deca vrate u đačke klupe i završe školsku godinu. Ona je navela da je važno učenicima omogućiti da se pripremaju za završni ispit, kome

Povezane vesti »

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »

ЋирилицаKorisnička podešavanja