Petar grašo kupio ženi luks stan od 200.000 € na planini! Pogledajte kako izgleda njegov raj na zemlji, pogled vredi milione (foto)

Kurir pre 7 dana  |  Story.hr

Stan Petra Graša na Jahorini tema je balkanskih medija odnedavno iako je pevač luksuznu nekretninu pazario još pre dve godine.

Reč je o čudu moderne arhitekture smeštene nadomak najlepše staze na planini. Stručnjaci za nekretnine saglasni su da je u pitanju nekretnina u kompleksu gde cena prevazilazi 4.000 evra po kvadratu. Ima pogled na gustu borovu šumu i na nešto više je od 1.500 metara nadmorske visine. Pevač je, navodno, stan kupio svojoj izabranici Hani Huljić nakon što mu je rodila ćerku Albu, a u njemu će svi porodično uživati. – Jahorinu vole svi jer je ona izvorište

Povezane vesti »

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »

ЋирилицаKorisnička podešavanja