Devojka (29) iz Srbije preživela pakao u Maleziji: Ukradena joj sva dokumenta i novac u Kuala Lumpuru: "Cela situacija odigrala se kao na filmu"

Blic pre 6 sati

Studentkinja (29) iz Srbije preživela je pravu dramu kada je iz Kuala Lumpura u Maleziji trebalo da se vrati na Tajlandu. Po povratku u hotelsku sobu otkrila je da je pokradena, i ostala bez svih svojih stvari - pasoša, novca i laptopa. Jedino je imala mobilni telefon, i tako se obratila Aleksandru Raduloviću, počasnom konzulu Srbije na Tajlandu.

- Bio sam budan još pre svitanja kako bih ispratio sve u vezi sa nestalim Stefanom Jevićem koji je na svu sreću pronađen živ i zdrav. I tada, u šest ujutru dobio sam poruku od jedne devojke (29) iz Srbije. Ona je sa Tajlanda otišla na putovanje do Kuala Lumpur. Njoj su sve stvari koje je imala pokradene kada je iz hotela otišla do pijace. Ona je ostala bez pasoša, svih drugih dokumenata, novca koji je imala u rancu, laptopa. Jedino je imala telefon koji je bio kod

Povezane vesti »

Ključne reči

Hronika, najnovije vesti »

ЋирилицаKorisnička podešavanja