Nisam ovde da bih bio maskota Ibrahimović režirao preokret na san siru pa poručio: Ja sam predsednik, igrač i trener!

Kurir 08.07.2020

Fudbaleri Milana pobedili su na svom terenu posle velikog preokreta Juventus sa 4:2, a prva zvezda domaćeg tima Zlatan Ibrahimović još jednom je demonstrirao klasu.

Juventus je poveo u 47. minutu golom Adrijena Rabioa, a prednost je udvostručio Kristijano Ronaldo u 53. minutu. Posle toga Milan je za pet minuta postigao tri gola i preokrenuo. Prvo je strelac bio Zlatan Ibrahimović iz penala u 62. minutu, Frank Kesi je bio strelac u 66. minutu, a minut kasnije vodjstvo "roso-nerima" doneo je Rafael Leao. Konačan rezultat postavio je Ante Rebić golom u 80. minutu. Zlatan Ibrahimović je na ovom meču još jednom potvrdio da je klasa