Bod kao kuća, da zamiriše proleće! Zvezda vodila, ali nije imala snage za više (video)

Mozzart sport 21.10.2021

Crveno-beli na liderskoj poziciji posle prvog gruga grupne faze takmičenja, a za dve nedelje će biti u prilici da eliminiše večerašnjeg protivnika iz bitke za prva dva mesta - 1:1

Bod kao kuća u Danskoj! Crvena zvezda je napravila veliki, možda i ključni korak ka plasmanu u nokaut fazu Lige Evrope, ali nije imala snage za više, iako je vodila golom Mirka Ivanića od 58. minuta. Midtjiland je žestoko napadao u poslednjih pola sata meča, obejtkivno je bio kvalitetniji protivnik u Herningu, pa je zasluženo stigao do izjednačenja u 78. minutu preko Nikolasa Dira, tako da Dejan Stanković ima razloga da bude zadovoljan ostvarenim na teškom