Zvezda “preživela” Dance! Ivanić i Borjan doneli remi Zvezdi protiv Mitjilanda (VIDEO)

Vesti online 21.10.2021  |  Vesti online

Fudbaleri Crvene Zvezde odigrali su 1:1 na gostovanju u Danskoj protiv ekipe Mitjilanda i tako zadržali prvo mesto u grupi F Lige Evrope.

Domaći tim je napao od starta i odmah preuzeo terensku inicijativu. Sa druge strane, crveno-beli su se uspešno branili i čekali priliku da iz kontranapada ozbiljnije ugroze gol Mitjilanda. Sredinom poluvremena, Danci su vezali nekoliko dobrih napada, a najbolju priliku imali su u 32. minutu kada je stativa spasila gol Borjana! Evander je odlično asistirao u prazan prostor, Nikolas Dir je naleteo i snažno šutirao u stranu, Borjan je praktično već bio savladan, ali