Partizan u Humskoj poražen od Genta! Belgijanci izdržali nalet crno-belih i “projektil” Vujačića

Vesti online 21.10.2021  |  Vesti online

Fudbaleri Partizana poraženi su od belgijskog Gent 1:0 u 3. kolu Lige Konferencija. Ko sudi meč Očekivani sastavi

Posle prvog neubedljivog poluvremena, usledilo je drugo sa mnogo šansi. Gent je došao do gola preko Kumsa, a do kraja, crno-beli su opsedali gol rivala, nastojali da izjednače, ali osim prečke Vujačića nije bilo promene rezultata. Od samog starta viđena je prilično rezervisana igra na obe strane. Ođiđa Ofoje je u 5. minutu pokušao da iznudi penal, a zbog simuliranja je dobio žuti karton. Do kraja poluvremena, igralo se uglavnom na sredini terena, bez izgledne šanse