Heroj Mika je izgubio bitku: Dobrovoljno je vozio boce kiseonika za obolele od korone, spasao mnoge živote, ali svoj nije mogao (video)

Blic 04.02.2022  |  V. Đ.

Preminuo je Mika Šabić iz Konjica, čovek koji je spasio stotine života dobrovoljno vozeći kisik za obolele od virusa korona.

Najteža vremena uvek iznjedre heroje, a u vreme virusa korona i neizvesnosti u Konjicu, kada su građani ovog grada masovno obolevali i bili smešteni u improvizirani karantin, pojavio se Mika. On je svojim kombijem svaki dan od Sarajeva do Konjica vozio boce života vrednog kisika, prenosi Srpskainfo. Pisali su o njemu i svetski mediji. – Nije to ništa posebno. Meni je najbitnije da su naše komšije dobro i zdravo – govorio je skromni Mika. Potom se i on razbolio.

Sarajevo »

Ključne reči

Komentari

Balkan, najnovije vesti »

ЋирилицаKorisnička podešavanja