Kamerun zaštucao pred početak Mundijala: Još jedan rival Srbije nije pobedio u generalnoj probi, Panama zaustavila lavove

Kurir 18.11.2022

Fudbaleri Kameruna, rivali Srbije na Svetskom prvenstvu u Kataru, nisu uspeli da pobede reprezentaciju Paname, u generalnoj probi pred početak Mundijala.

Meč je završen rezultatom 1:1 (0:0). Gol za Kamerun postigao je napadač Bajerna i prva zvezda reprezentacije Erik Maksim Šupo-Motan u 48. minutu. Time je afrički tim došao u vođstvo, međutim Panama je posle samo sedam minuta stigla do izjednačenja, a strelac je bio Majkl Muriljo. Utakmica je odigrana u Ujedinjenim Arapskim Emiratima, na velelepnom stadionu "Mohamed bin Zajed", koji može da primi 15.000 ljudi, ali je bio poluprazan. "Lavovi" su od početka meča