Orlovi, čuvajte se Udarna snaga Kameruna, za dva minuta na terenu dao gol, velika pretnja Srbiji

Alo 18.11.2022

Fudbalska reprezentacija Kameruna remizirala je sa Panamom rezultatom 1:1 (0:0) u generalnoj proveri pred start Mundijala

Rival Orlova na Svetskom prvenstvu nije blistao u prvih 45 minuta, ali je držao loptu u posedu, da bi ulaskom Čupo Motinga pokazao da će biti izuzetno opasan po sve protivnike u G grupi. Dominirali su Lavovi u prvih pola časa, međutim, bez izrazitih prilika. Najbolju je prokockao Nkulu, pošto je nakon šuta glavom poslao loptu pored stative. Jednu od retkih grešaka u defanzivi Kameruna, mogla je Panama da kazni u poslednjim trenucima prvog dela. Šansa se ukazala