Стојковић као у најбољим данима: Србин одбранио пенал и постао херој свог тима, као у Јужној Африци 2010. године! (видео)

Хот спорт 16.12.2022  |  ХотСпорт

Сјајна интервенција искусног чувара мреже! Прву победу у актуелној сезони националног првенства Саудијске Арабије остварила је екипа Ал Фејхе.

Екипа чије боје бране Владимир Стојковић и Милан Павков била је боља од Ал Калија са 2:1. Главни ‘кривац’ за тријумф Ал Фејхе је некадашњи репрезентативац Србије, Владимир Стојковић. Домаћи састав је повео већ у 17. минуту поготком Ентонија Нвакема. Већ у 31. минуту ситуација се окренула у корист противника. Судија је показао на белу тачку, а одговорност је на себе преузео албански фудбалер, Сокол Чикеши. Албанац је стао наспрам Стојковића, али Владимир је