Petnaesti dan Igara u Parizu - košarkaši osvojili bronzu, Cabolov ostao bez medalje

RTS 10.08.2024

Petnaestog takmičarskog dana Olimpijskih igara u Parizu košarkaši Srbije osvojili su bronzanu medalju pobedom nad Nemačkom 93:83. Kajakašica Milica Novaković zauzela je treće mesto u polufinalnoj trci jednoseda na 500 metara i potom je u B finalu osvojila prvu poziciju. Rvač Hetik Cabolov, predstavnik Srbije u kategoriji do 74 kilograma slobodnim stilom, izgubio je u borbi za bronzanu medalju od Amerikanca Kajla Daglasa Dejka.

Rezime današnjih rezultata srpskih olimpijaca - Košarkaši Srbije osvojili su bronzanu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu nakon pobede nad Nemačkom rezultatom 93:83. - Milica Novaković završila je na prvom mestu u trci jednoseda na 500 metara u B finalu s vremenom 1:51,55. Srpska kajakašica je u polufinalu završila na trećem mestu i nije uspela da dođe do prilike da se bori za neku od medalja. - Srpski rvač Hetik Cabolov poražen je u borbi za bronzanu medalju u