Siti ne mora da brine dok je tu Haland: "Građani" su baš jaki, Vest Hem pobeđen bez problema (video)

Večernje novosti pre 19 dana

MANČESTER siti još jednom je potvrdio zašto je jedan od najboljih timova na svetu. "Građani" su bez problema pobedili Vest Hem u Londonu sa 3:1, a blistao je Erling Haland.

FOTO: Tanjug/AP Norvežanin je postigao sva tri gola i došao do impozantne brojke od 70 pogodaka na 69 odigranih utakmica u Premijer ligi. Sjajni napadač je najpre u 10. minutu uspeo da zatrese mrežu rivala i donese prednost aktuelnom šampionu Engleske. Ipak, brzo odgovor imali su "čekićari". Ruben Dijaš postigao je autogol. Nije to pokolebalo izabranike Pepa Gvardiole koji su u 30. minutu vratili vođstvo. Opet je Haland bio taj koji je savladao Alfona Areolu.