Železničar rutinski protiv Spartaka za vrh tabele: Ofk posle preokrata savladao Napredak!

Hot sport pre 14 dana

Železničar se popeo na čelo tabele! Fudbaleri Železničara nastavili su niz uspešnih rezultata ove sezone, upisavši novu pobedu.

U Pančevu, pred domaćom publikom, savladali su ekipu Spartaka rezultatom 2:0, čime su učvrstili svoju poziciju u vrhu tabele. Domaći tim je poveo u 19. minutu zahvaljujući Marku Mitroviću, koji je posle sjajne kombinacije sa Lazarom Romanićem postigao prvi gol. Na drugi pogodak čekalo se do 65. minuta, kada je viđen najlepši trenutak utakmice. Romanić i Pirgić su briljantno odigrali na desnom krilu, a Pirgić je potom poslao loptu do Fransisa Ezea, koji je snažnim