Majorki prva pobeda, Valensiji prvi bod

Sportske.net pre 17 dana  |  Sportske.net

Posle tri uzastopna poraza u prethodna tri kola, Valensija je konačno stigla i do svog prvog ovosezonskog boda. ''Slepi miševi'' su večeras na svom terenu remizirali protiv Viljareala rezultatom 1:1, ali im to nije pomoglo da se pomere sa poslednjeg mesta na tabeli.

Ugo Duro je doveo Valensiju u vođstvo u 24. minutu meča, a Ajoze Perez je doneo izjednačenje gostima na samom kraju prvog poluvremena. U nastavku je Viljareal ostao sa igračem manje na terenu, jer je Pape Gej dobio drugi žuti karton u 68. minutu, ali Valensija nije uspela da iskoristi tu brojčanu prednost. Za to vreme, Majorka je kao gost savladaa ekipu Leganesa sa 1:0, što joj je prva pobeda u četiri odigrana kola La Lige. Igrao se 43. minut meča, akcija gostiju