Remi fudbalera Sitija i Intera na startu LŠ, PSŽ u 90. minutu do pobede protiv Đirone

Insajder pre 23 sata

U najzanimljivijoj današnjoj utakmici prvog kola Lige šampiona, Inter je na gostovanju u Engleskoj odigrao protiv Mančester sitija bez golova, a najubedljiviju pobedu ostvario je Seltik, koji je u Glazgovu pobedio Slovan iz Bratislave sa 5:1(1:0).

Najpre su fudbaleri Sparte pobedili na svom terenu u Pragu Salcburg 3:0, dok jsu Bolonja i Šahtjor odigrali nerešeno 0:0. Borusija iz Dortmunda se dugo mučila na gostovanju Klub Brižu, ali je u poslednjih 15 minuta postigla tri pogotka i opravdala ulogu favorita. Debitant u Ligi šampiona Đirona je bila na pragu podviga na gostovanju Pari Sen Žermenu, jer je do 90. minura rezultat bio 0:0, da bi prvak Francuske u poslednjim trenucima uspeo da postigne pogodak i