Povezane vesti

Tragična greška: Psž jedva pobedio, golman Đirone mora kupiti "suknjicu" za nastavak Lige šampiona!

Telegraf pre 1 dan
Preporučujemo. Sve je to fudbal, greške se dešavaju... Rečenica koja dobija ponovo smisao nakon meča PSŽ-a i Đirone u okviru 1. kola Lige šampiona, gde je tim iz Francuske slavio sa 1:0 i to nakon što je praktično gol poklonjen od strane golmana… »
Remi fudbalera Sitija i Intera na startu LŠ, PSŽ u 90. minutu do pobede protiv Đirone

Insajder pre 23 sata
U najzanimljivijoj današnjoj utakmici prvog kola Lige šampiona, Inter je na gostovanju u Engleskoj odigrao protiv Mančester sitija bez golova, a najubedljiviju pobedu ostvario je Seltik, koji je u Glazgovu pobedio Slovan iz Bratislave sa 5:1(1:0)… »