Uspešan vikend za pirotske fudbalerke!

Plus online pre 6 sati  |  Pirot Plus Online

Druga liga istok za žene Teren sa veštačkom travom Pirot: Žfk Radnički- Žfk Levač 3:1 (2:1) Posle slabog početka utakmice i brzo primljenog gola , igračice domaćina su se trgle i brzim golovim Jelene Arizanović i Ane Mladenov ( 28 i 29min ) preokrenule rezultat i stavile utakmicu pod svoju kontrolu.

Drugo poluvreme bila je rutina i golom Natalije Djordjev u 62.min samo je potvrdjena pobeda i dominacija Piroćanki na terenu. Mrlja na pobedu je povreda jedne od najboljih igracica Anje Mladenov pred kraj prvog poluvremena , što ce biti veliki hendikep do kraja jesenjeg dela prvenstva. Lepa vest je da su se u prvi tim vratile Andrijana Pejčić i Tamara Trajković. One su na raspolaganju Nenadu Djoševu za narednu utakmicu koja se igra u nedelju 20.oktobra u