Lazetić rutinski protiv bahara: Srpski stručnjak savladao bivšeg trenera Zvezde u izraelskom derbiju! (foto)

Hot sport pre 6 sati

Veoma lako izašao na kraj sa izraelskim stručnjakom! Nakon reprezentativne pauze, odigran je veliki derbi izraelskog fudbala između dva Makabija, onog iz Tel Aviva koji vodi Žarko Lazetić i Makabija iz Haife, predvođenog Barakom Baharom.

Pobedu odnela je ekipa pod vođstvom srpskog trenera sa 2:0. Објава коју дели Maccabi Tel Aviv FC Official (@maccabitlvfc) Meč, iako jedan od najvećih u izraelskom fudbalu, bio je rešen brzo, već u prvom poluvremenu. Ekipa Lazetića postigla je dva gola u razmaku od pet minuta – Kaničovski je zatresao mrežu u 18. minutu, a Madmon povećao na 2:0 u 23. minutu. Rezultat je mogao biti još ubedljiviji, ali je Davida promašio penal u 60. minutu. Bahar je pokušao da promeni