Rosoneri minimalno slavili protiv udinezea: Strahinja Pavlović ponovo u startnoj postavi! (video)

Hot sport pre 3 sata

Bitna pobeda milanskog velikana! Fudbaleri Milana ostvarili su minimalnu pobedu od 1:0 nad Udinezeom u okviru 8. kola Serije A, čime su prekinuli niz od dva uzastopna neuspeha u svim takmičenjima.

Ova utakmica bila je bitna za Strahinju Pavlovića , jer je srpski reprezentativac prvi put započeo meč nakon pauze od dve utakmice. Milan je brzo preuzeo kontrolu, postigavši vodeći gol u 13. minutu zahvaljujući Čukvuezeu. Međutim, situacija se zakomplikovala samo 16 minuta kasnije kada je Rejnders dobio crveni karton, ostavivši svoj tim sa igračem manje za preostalih 60 minuta meča. Pred kraj prvog poluvremena, Udineze je mogao izjednačiti preko Ehizibuea, ali je